Güncel Politika Magazin Spor Sağlık Özel Haber Vİdeo Haber Yazarlar
ABONEYİZ ABONE !!!
" YİNE KAYBOLACAK MISIN SAYIN KILIÇDAROĞLU?"
" SEVİN BENİ "
BAYRAK TAŞIYICI ...

'Şerefli olduğum için bu hayatı yaşıyorum'

Tarih: 22.10.2014, 22:15 | MAGAZİN
“ Şerefli olduğum için bu hayatı yaşıyorum “ Bu sözlerin sahibi , Şarkıcı Ebru Gündeş’in sefalet içinde yaşayan babası Remzi Gündeş. Şu an 70 yaşında olan ve Bakırköy’deki bir eskici dükkanında yaşayan Remzi Gündeş, ‘Torunum var fakat kızım olmadığı için torunumu da göremiyorum. En çok torunumu görmek isterdim’ dedi. Geçtiğimiz Günlerde magazin muhabirlerine konuşan Remzi Gündeş Kızının adını bile anmadan bakın başka neler söylemişti

KEDİSİ EN SADIK DOSTU 

Dükkanında 'en sadık dostum' dediği Osman ismindeki kedisiyle yaşan Remzi Gündeş, ‘Bu hayata tek dostum kedim Osman” dedi. Kızı hakkında hiç konuşmayan Remzi Gündeş,”Ben şerefsiz bir insan olsaydım şuanda lüks içinde yaşardım ama şerefli olduğum için bu hayatı sürdürüyorum. 70 yaşına geldim hala emekli olamadım. Çünkü emekli olmam için bağ kurumu ödemem gerekiyor. 

Ben hiç kimsenin kapısına gidip para isteyemem,  böyle bir yapıya sahip değilim. Ben gazi çocuğuyum şerefimle yaşadım bu zamana kadar. Utanmasam gidip Bülent Ersoy’dan para isteyecektim. " 

“ BABAM UNUTKAN “

Babasına bakmadığı şeklinde haberlerin yayınlanmasından sonra  Ebru Gündeş babasının ağır ithamlarına yanıt verdi.  Babasının unutkan olduğunu söyleyen Gündeş, “her ay düzenli olarak para gönderdiğini unutkanlık nedeniyle de dekontları sakladığını belirtti.

“ DEKONTLAR ELİMDE”
Babasının alkol kullandığı için unutkan olduğunu söyleyen Gündeş'in, ''Yatırdığım paraların dekontları var. O kadar unutkan ki, arada görüştüğümüzde bile beni tanımakta zorlanıyor. Bu tarz iddialarla karşı karşıya kalacağımı bildiğim için dekontları saklıyorum" dediği öğrenildi. 

“ BABAM ALKOLİK “
Gündeş'in babasına dayalı döşeli bir ev almak istediğini ancak, "Ev istemiyorum bana kamyon al, o evde oturmam, ben bu dükkanda mutluyum" diyerek red ettiği de öğrenildi. Ebru Gündeş babasını alkol nedeniyle tedavi ettirmek istediğini ancak bu problemin çözülmediğini sözlerine ekledi

Baba kız arasında yaşanan polemikte kim doğru söylüyor bilinmese de , akıllara Ebru Gündeş”in  şöhret basamaklarını hızla tırmanırken, babasıyla ilişkisi geliyor ..Ebru Gündeş”in yaptığı bir açıklama O tarihlerde uzun süre gündemde kalmıştı. Gündeş aslında kendisi 4 yaşındayken evi terk eden ve bir alkol bağımlısı olan babasının öldüğünü söylemişti herkese.

''BABAM BURADA YATIYOR''

 Hatta şöhretinin ilk döneminde bir mezarın başında dua edip, "Babam burada yatıyor"diyerek poz vermiş, Hafta Sonu’nda yayımlanan ilk röportajında, “Babam burada yatıyor” dediği mezarın başında, başı örtülü dua ederken fotoğraf çektirmiş . Ve daha 40 günlükken babasını Çorlu yakınlarında geçirdiği bir trafik kazasında kaybettiğini söylemişti ..

 

Resim Galeri
  • Yaratıcı Zihinler dur durak bilmiyor
  • Yaratıcı Zihinler geleceğin Bilim Adamlarını yetiştiriyor
  • Kerimoğlu toplantı yapan işçilere Rest çekti
  • Mecliste helalleşti sıra ilçe halkında
  • Şevval Sal , Kerimoğlu düeti
  • Kulaklarımızın pası silindi
  • Leyla ile mecnun sahnelendi
  • Müjdat Gezen Sanat Merkezi Bakırköy'de açıldı ...
  • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden Düşünen Şarkılar
< >