Güncel Politika Magazin Spor Sağlık Özel Haber Vİdeo Haber Yazarlar
BAŞKAN YARDIMCISI RADARA YAKALANDI !
“ BULGARİSTAN”DA KEYİF ÇATMAYIN “
“ADAY ÇOK DA , BİZ KİME TALİBİZ ?”
İYİ İNSAN OLMAK

TUĞLADAN ADAY OLMAZ !!!

Tarih: 17.11.2018, 18:27 | GÜNCEL
Bülent Kerimoğlu bir kez daha aday yapılırsa Seçmenin nasıl bir tepkisi olacak? İlçe halkı bir kez daha BÜLENT KERİMOĞLU Diyecek mi ? Ya da Mevcut Aday Adaylarından hiçbiri Aday seçilmez ve Genel Merkez Tarafından yine yeniden ATAMA ile bir Başkan adayı getirilirse İlçe Halkı nasıl bir tavır sergileyecek ? PEKİ ; Mevcut Başkan BÜLENT KERİMOĞLU yeniden aday yapılacak mı ?

 

Yaşadığımız toplumun bir parçası olduğumuzu içselleştirdiğimiz zaman , algılarımız değişiyor, olaylara yaklaşımımız, bakış açımız tamamen farklılaşıyor .Bunu ben Henüz anlayabildim !

 

Çevremdeki insanların Yaşamlarına bakıyorum, her biri birbirinden müstesna ama bir o kadar Ruhu aç .  Oyun içinde oyunlar, Kişisel hırslar…

 

Emeğin alaşağı edildiği bir Hoyratlık almış başını gidiyor.  Oysa yapılması gereken karşımızdaki kişiyi anlamamızdır.

 

Hepimizin geçmişi farklıdır. Birbirimizi ne kadar anlarsak, hoşgörülü, ön yargısız ve alçak gönüllü olursak tanıştığımız yeni insanlar ile o kadar hızlı ve verimli ilişkiler kurabiliriz. Egomuzu devre dışı bırakarak, karşımızdaki kişiye de değer katacak şekilde fikir ve görüşlerimizi çatışmaya girmeden paylaşmalıyız

 

Sanatı, bilimi, projeyi , hizmeti , ve herşeyden önemlisi emeği yok sayan bir zihniyetle, hiç bir sorun çözülemez , Sadece üstünü örter , ha bire mazeretler uydururuz kandırırız birbirimizi NOKTA!!!

 

Yakın zamanda Seçimler için oy kullanacağız ve Siyasi Partiler arasında kıyasıya bir yarış başladı bile . Siyasi Partilerin bir kısmı İl – İlçe ve Beldelerde Kesin Adaylarını açıkladı, Açıklanmayan il ve ilçelerde Aday adayı bolluğu yaşanıyor, Bunlardan biri de İlçemiz Bakırköy.

 

Mevcut Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu Aday olduğunu açıkladı, Aday adaylarının sayısı ON Kişi veya biraz fazla! Meclis üyeliği için başvuran partililerin sayısı da bir hayli çok , sanırım 150 kişi ( Didik didik araştırma gereği duymadım!)

 

Basın açıklamaları, aday tanıtımları içeren sosyal medya paylaşımları ve hatta bazı aday adaylarımızın Billboardlarda Cadde ve Sokaklarda afişlerini de görüyoruz, Hayırlı uğurlu olsun, Aday seçimi konusunda İlçemiz İçin en doğru karar verilsin temennimiz budur ve Takipçisiyiz. . .

 

Aday adaylarımız çalışmalarını sürdürürken bizler de tüm mahallelerimizi gezdik , İlçe halkının taleplerini dinledik , Nasıl bir Bakırköy istediklerini sorduk kendilerine .

 

Mevcut Belediye ile yaşadıkları sorunlardan, Yapılan Hizmetlere. . . Seçim öncesi Verilen Vaatlerden, Tutulmayan sözlere kadar her şeyi konuştuk .

 

İlçe halkı yöneticilerimizi ne kadar tanıyor; Örneğin Belediye Başkanının ismini  bilmeyenler de var , Attığı her adımı takip eden seçmen kitlesi de var bunları öğrendik kendilerinden

 

Mevcut Belediye başkanını Hizmetlerinden dolayı takdir eden de var , “Hangi Hizmetten bahsediyorsunuz”  diyerek tepki gösterenler de . . .

 

Kimi Seçmen “sütten çıkmış ak kaşık “ misali mevcut yönetime  toz kondurmazken , Kimi Seçmen Açtı ağzını yumdu gözünü, Belediye Başkanı ve yönetimine …

 

Seçimlerde Aday Tercihi mi yapacak, yoksa Partilerin göstereceği aday”a göre mi oy kullanacak  Bakırköy”lü Seçmen? Konuştuğumuz herkes fikrini söyledi ..

Bülent Kerimoğlu bir kez daha aday yapılırsa Seçmenin nasıl bir tepkisi olacak? İlçe halkı bir kez daha BÜLENT KERİMOĞLU Diyecek mi ?

 

Bülent Kerimoğlu Bir kez daha Aday gösterilmezse, İlçe halkının gönlünden geçen  Mevcut Aday adaylarından bir isim var mı ?

 

Ya da Mevcut Aday Adaylarından hiçbiri Aday seçilmez ve Genel Merkez Tarafından yine yeniden ATAMA ile bir Başkan adayı getirilirse İlçe Halkı nasıl bir tavır sergileyecek ?

 

Mevcut Başkan BÜLENT KERİMOĞLU yeniden aday yapılacak mı ?

 

Mevcut yönetim geldiği günden bu güne kadar hangi projeleri hayata geçirdi ?

 

Bülent Kerimoğlu ilçe halkı arasında en çok  hangi özelliği ile tanınıyor ?

 

Seçmen ve ilçe halkı Bülent Kerimoğlu”na çok ama çok kızgın , Peki ama neden ?

 

Tüm bu soruların cevaplarını ve yüzlerce seçmen ile yaptığımız ANKET sonuçları ve İlçe halkı ile yaptığımız röportajları haber sitemizden takip edebilirsiniz

Resim Galeri
  • Yaratıcı Zihinler dur durak bilmiyor
  • Yaratıcı Zihinler geleceğin Bilim Adamlarını yetiştiriyor
  • Kerimoğlu toplantı yapan işçilere Rest çekti
  • Mecliste helalleşti sıra ilçe halkında
  • Şevval Sal , Kerimoğlu düeti
  • Kulaklarımızın pası silindi
  • Leyla ile mecnun sahnelendi
  • Müjdat Gezen Sanat Merkezi Bakırköy'de açıldı ...
  • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden Düşünen Şarkılar
< >