Güncel Politika Magazin Spor Sağlık Özel Haber Vİdeo Haber Yazarlar
ASTIĞI ASTIK, KESTİĞİ KESTİK PRENS
CAMİYE YARDIM
HAYALLER PARİS GERÇEKLER ESENYURT
MİDYE VAR KOKOREÇ VAR

KUMARBAZ BAŞKAN

Tarih: 19.11.2018, 03:56 | GÜNCEL
Lafı, Evirmenin Çevirmenin, fırıl fırıl döndürmenin manası yok, hemen Soralım; YAKIŞIYOR MU Sayın BAŞKAN? Geçtiğimiz günlerde Bulgaristan Kumarhanelerinden birinde, Paraları nereye bassam diye Hindi gibi düşünürken çekilen KUMAR Masasındaki O Fotoğraf sözünü ettiğim (Yanındaki Byuaş görevlisi kişiyle ilgili soracaklarım da olacak ama şimdilik konu bizatihi Sayın Başkan! )

YAKIŞIYOR MU SAYIN BAŞKAN ? Soruyu Sayın başkana sormuştuk ama kendimize sormuş gibi yapalım ve cevabını verelim hemen . YAKIŞMIYOR elbet ,  Yakışmadığı gibi,  kendisine Emanet edilen şehre ve yaşayan Yüzbinlerce insana İhanetin fotoğrafıdır bu . . .

Kendinden geçercesine Odaklandığı Kumar alemi içinde Maalesef Acınacak bir halde Sayın Başkan. derdi Para kazanmak değil öyle sanıyorum,  

Belki de KUMAR Masasında  Ruhen açlığını dindiriyor? Belki de  Yalnızlığına çare arıyor Yeşil Çuhalarda ?  

Ya da yıllardır Kumar oynuyor bir türlü bırakamıyor bu illeti ..belki de bırakmak da istemiyor . .

Belki de çok özel sebeplerle bir KAÇIŞ Durumu !!  sebebi var mutlaka ve Sayın Bülent Kerimoğlu’nun Sorunu tüm bunlar.. Kumar alışkanlığıyla danışacağı  bir Hekim bunun cevaplarını rahatlıkla verebilir kendisine .

Çoluk Çocuğunun nafakasını kumar masalarında kaybedip yuvası dağılanları çok gördük , kumar illeti yüzünden servetini kaybedip intihara sürüklenenleri de. Ocaklar dağıldı , aileler perişan oldu Kumar İlleti yüzünden .

Yaşadıkları ve yaşayacakları Bülent Kerimoğlunun kendi sorunu , Bizleri ilgilendiren kısmı Şu  , Bizler Bakırköy Seçmeni olarak OY verdik belediye başkanı seçtik ve oylarımızın karşılığı olarak HİZMET bekliyoruz Belediye başkanından.

Hem hani ,  Sosyal Demokrat Halkçı Başkandı kendileri , Kumar Masalarında sosyal demokratlık mı oynuyor Sayın Başkan?

Laik ve  Sıkı bir Siyasetçiydi sayın başkan ,  Atatürk Sevdalısı olduğunu sık sık tekrar ederdi Bakırköy halkına , Atamızın Ruhunu mu  yad ediyor Kumar Masalarında ?

İyi bir Devrimciyim diyordu her fırsatta, öyleyse Kumar Masalarında  Devrim mi Planlıyordu Sayın Başkan  ?

Hizmet için gecemi  gündüzüme katıyorum diyordunuz ya, Gördük KUMAR Masalarında gece gündüz safr ettiğiniz eforu.

Dürüst Nitelikli olarak tanınırım diyorsunuz ya, KUMAR Masasında kaldı mı Nitelik Nicelik Sayın Başkan .

Her fırsatta söylediğiniz “ Türkiye’yi LAĞIM gibi bir Zihniyet yönetiyor “ Sözünün karşılığı değil midir KUMAR Masasındaki  “O” görüntünüz?   Siz İlçemizi nasıl yönettiğinizi sanıyorsunuz?

Hizmet hak getire , Belediye Gırtlağa kadar borca batmış , makam koltuğunu bile almışlar altından Tüm mallarımız haczedilmiş   Kimin umurunda ,Zaten birkaç ay sonra gidecek ve olan bitenler de unutulacak mantık bu . .

NOT ; Kimi  Bülent Kerimoğlu Yandaşları KUMAR Masasındaki o Fotoğraf için  Fotomontaj diyerek haber yaparak , Belediye Başkanına iftira atıldığını iddia etmişti . Oysa O Fotoğraflar, Bal gibi gerçek , Bülent Kerimoğlu , KUMARHANE “de KUMAR OYNUYOR NOKTA

Son Söz : KUMARBAZA Kız vermezlerken , Biz Koca İlçeyi Teslim etmişiz Bülent Kerimoğlu”na , Tilkiye Tavuk kümesi bekçiliği yaptırır gibi .

Resim Galeri
  • Yaratıcı Zihinler dur durak bilmiyor
  • Yaratıcı Zihinler geleceğin Bilim Adamlarını yetiştiriyor
  • Kerimoğlu toplantı yapan işçilere Rest çekti
  • Mecliste helalleşti sıra ilçe halkında
  • Şevval Sal , Kerimoğlu düeti
  • Kulaklarımızın pası silindi
  • Leyla ile mecnun sahnelendi
  • Müjdat Gezen Sanat Merkezi Bakırköy'de açıldı ...
  • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden Düşünen Şarkılar
< >