Güncel Politika Magazin Spor Sağlık Özel Haber Vİdeo Haber Yazarlar
ADALETİ YANILTTILAR
İSMAİL TAŞ HERKES İÇİN ADALET İSTİYOR !!
Bakırköy Belediyesinde Dayak Skandalı (3)
BAKIRKÖY”DE DAYAK SKANDALI (2)

Kemal Kılıçdaroğlu"nun bu Rezil iddialardan haberi var mı ?

Tarih: 05.11.2015, 00:40 | GÜNCEL
Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu”nun , “ Trilyonlarca rüşvet aldığı” , iddiaları geçtiğimiz günlerde gündeme bomba gibi düştü .Sonrasında ise akıllara durgunluk veren iddialar ortaya atıldı . . “Bakırköy gazetesi” isimli yerel gazete CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yerel yönetimlerden sorumlu başkan yardımcısı Veli Ağababa, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin , Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt , Bakırköy belediye başkan yardımcısı Erkan Kılıç , Meclis üyesi Selim Malgaz ve bazı meclis üyelerinin de RANT peşinde olduklarını iddia etti.

“BELEDİYE BAŞKANI RÜŞVET TARİFESİ HAZIRLADI”
Bakırköy ilçesinin en saygın gazetesi   “ Bakırköy Gazetesi”nin iddiasına göre, Belediye Başkanı  Bülent Kerimoğlu ve Teknik başkan yardımcısı Erkan Kılıç,  Vatandaşlardan ve veya müteahhitlerden rüşvet almadan iş yapmıyor;  Anılan bu ikili, alınan rüşveti de bir tarifeye bağlamış, Bülent Kerimoğlu”nun mal varlığındaki artıştan da bahseden Bakırköy gazetesinin iddiasına göre “Rüşvetin tarifesi” şöyle ;  
1 -  İmar dosyaları için kot istikamet rölevesi 200.000 dolar .
2-  İnşaat ruhsatları alabilmek için  150.000 dolar
3 - Alınan kot istikamet sayesinde fazladan kazanılan kapalı alanlar için, kazanılan alanın (metrekaresi-çarpı) 1000 dolar . Bir de Bakırköy belediyesine yapılan bağışların araştırmasını istemiş, ki ;  bu da ayrı bir konu . .
“ CHP GENEL MERKEZİ YÖNETİCİLERİ DE RANT PEŞİNDE”
Rüşvet tarifesini miktarına kadar açık açık yazan gazetenin bomba bir iddiasına göre de , CHP Genel merkezi yöneticileri de işin içinde , Yerel yönetimlerden sorumlu başkan yardımcısı Veli Ağababa, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ve Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt”de Rüşvet çarkından ve akılalmaz Yolsuzluktan haberdar.
“ KURBAN KESİM YERİ SATIŞA ÇIKTI,  40 TRİLYON BUHAR OLDU”

Suların durulmadığı  Bakırköy ilçesindeki , “O” , Gazete , “ Ataköy 62 adadaki hazineye ait yerin satış ihale işleminde Bakırköy Belediyesini ve Başkan Bülent Kerimoğlu”nu kimler kandırdı?” diyerek bir başlık atmış. Gazete, Ataköy 62 adadaki hazineye ait kurban kesim yerinin ihaleye çıktığını , İhaleye çıkılması için başkana  bazı meclis üyelerinin baskı yaptığını ve ,  60 Trilyona ihaleye çıkartılan bu yerin , kısa süre sonra 100 Trilyona devredildiğini böylelikle 40 trilyonluk bir rant oluştuğunu da iddia ediyor ..

“ MECLİS ÜYESİ SELİM MALGAZ NEREYE KOŞUYOR ? ”
Bu arada gazetenin bazı meclis üyeleriyle ilgili verdiği dikkat çekici ayrıntılar da var .
Selim Malgaz isimli meclis üyesiyle ilgili bir haber de o tarihlerde çok konuşulmuştu  “ Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu'nun yakın arkadaşı ve Bakırköy Belediye Meclis Başkan Vekili Müteahit Selim Malgaz, alkollü halde Yeşilköy'de bir emlakçıya saldırdı ve dayak yedi” haber böyle , Bülent kerimoğlu için ev kiralayan meclis üyesinin emlakçının parasını vermediği kavganın bu yüzden çıktığı da gazete tarafından öne sürülen iddialar arasında , Bu arada Selim Malgaz nereye koşuyor başlıklı haberde , Meclis üyesi malgaz”ın Bakırköy”de Rant peşinde koşan bir müteahhit olduğu da vurgulanmış . .

 “ KEMAL KILIÇDAROĞLU YOLSUZLUK PEŞİNDE”
İnanılmaz Suçlamalardaki iddialar bunlarla da sınırlı değil . . Tüm bu iddiaları çarşaf çarşaf yayınlayan Bakırköy gazetesi CHP Genel Başkanı Kemal Kııçdaroğlu”na da,  şok iddialarda bulunarak  suçlamalarda bulundu ,  “ Trilyonluk Ranttan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlunun da haberdar olduğu ve buna göz yumduğunu “ açık açık yazarak   “ Kentsel dönüaşümde Bakırköy ilçesinde oluşacak 22 milyar dolarlık bir Rantın  söz konusu olduğunu ve bunu bilen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu”nun kendisine yakın olduğu bilinen  Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu ile başkan yardımcılarını özellikle ilçeye getirerek milyarlık ranttan pay kapmak peşinde olduğunu da”  yazdı …
Kılıçdaroğlu”nun bu ranttan pay kapmak için kendi  Müteahhitlerini de ilçeye getirdiği Bakırköy Gazetesinin  akılalmaz iddiaları iddialar arasında . .
“ RANT, KILIÇDAROĞLU”NA MI GİDİYOR “
Devamında , Rant Kılıçdaroğlu”na mı gidiyor diye soran gazete , dışarıdan getirilen meclis üyelerinin sadece ihale peşinde koştuklarını da söyleyerek ,  “ Fen işlerindeki ihalelerin 2019 kadar kimlere verileceğinin CHP Genel Merkezi ve Başkan Bülent Kerimoğlu tarafından şimdiden ayarlandığı” iddiasını da gündeme getirdi . .
“ SÖZ KONUSU BAKIRKÖY”SE GERİSİ TEFERRUATTIR”

 “ Bakırköy gazetesi olarak tüm yolsuzlukların,talanların yetim ve kul hakkı yiyenlerin karşısında olduğumuzu herkes bilsin. korkmadan gerçekleri yazan tek gazete bakırköy gazetesidir.” Diyen gerçeklerin gazetesi BAKIRKÖY GAZETESİ ;    Başta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere , Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu , Başkan Yardımcısı Erkan Çelik , Yerel yönetimlerden sorumlu başkan yardımcısı Veli Ağababa, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin , Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt , Bakırköy belediye başkan yardımcısı Erkan Kılıç , Meclis üyesi  Selim Malgaz” yolsuzluk ve rüşvet batağında olduğunu iddia etti . .

“ÇIKAR AMAÇLI SUÇ ÖRGÜTÜ KURMAK”
Bakırköy Gazetesi ,  Rüşvet ve Yolsuzluğa karıştığını iddia ettiği , NEF22 İnşaat Projesi   Sahipleri Hasan Peker ,Erdem Timur”u rüşvet vermek ve imar planına aykırı hareket etmekten ,  Bakırköy Belediye Başkanı Başkan Bülent Kerimoğlu ve yardımcısı Erkan Kılıç ve meclis üyeleri hakkındaki Çıkar amaçlı suç örgütü kurmak , Oluşturulan örgüte üye olmak,Kamuyu zarar uğratmak,Nitelikli dolandırıcılık,İmar kirliliği Meclis üyelerinin görevi kötüye kullanması,Kamu görevlilerinin görevi kötüye kullanması ,Rüşvet,Haksız kazanç sağlamak iddiasıyla ilgili soruşturma açılması için savcılığa suç duyurusunda bulundu …
Gazetenin bildirdiğine göre ; Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı 2014/71957 soruşturma numarasıyla devam etmektedir.


Tüm bu iddiaları sıraladıktan sonra  http://www.bakirkoymerkez.com/ gazetesi olarak sadece Bakırköy değil , Türkiye”de yaşayan Yurttaşlar adına soruyoruz . .


1 – CHP Genel Merkezi ve Genel Başkanı”nı hedef alan ,  Söz Konusu iddialar doğru mu ?

2 – Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğl hakkında ,  Trilyonluk rüşvet – rant – ve yolsuzluk yaptığı iddiaları doğru mu ?

a – İddiaların, Yalan , İftira, ya da , “Çamur at izi kalsın”, mantığıyla Muhalefet tarafından hazırlandığını ve yalan olduğunu farzederek ;

b - Bakırköy gazetesinin çeşitli tarihlerde yayınladığı ve her biri birbirinden yüzkızartıcı bu iddiaları karşısında şu ana kadar hukuki bir girişimde bulundunuz mu ?

c- Milyonlarca kişiye , Gazete ve İnternet medyası vasıtasıyla servis edilen bu haberlerin yayınlanmasından sonra Kamuoyunu aydınlatacak  bir basın toplantısı düzenlediniz mi ? ve-veya , Belediyenin çıkardığı , gazete – dergi ve veya , internet sitenizde iddialarla ilgili olarak  vatandaşa  iddialarla ilgili , bilgi verdiniz mi ?

2 - İddiaların sahibi Gazete yöneticileri, sahipleri, ve - veya muhabirleri ile bir araya gelip sözlü olarak ,  ve veya ,resmi,  ya da gayriresmi yazılı ve sözlü olarak , iddialar hakkında konuştunuz mu ?  Yüz kızartıcı bu iddiaların doğruluğu hakkında , Belge, Bilgi, doküman ve veya , Evrak istediniz mi ?

 3 – Başta ,  CHP  Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere ,  Yerel yönetimlerden sorumlu başkan yardımcısı Veli Ağababa, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin , Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt Bu akılalmaz ve yüzkızartıcı suçlamalardan haberdar mı ? Eğer bilgileri varsa konuyla ilgili kamuoyuna bir açıklamaları oldu mu ?  Eğer İddialardan haberleri yoksa, kendilerini niçin bilgilendirmediniz ?

4- Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı yayınlanan bu haberleri ihbar kabul edip hakkınızda soruşturma başlattı mı ?

5 – Başta , Bakırköy Belediyesi , Belediye Başkanı olmak üzere  ,Başkan yardımcıları ve bir çok meclis üyesi ve CHP Genel Merkezi , CHP Genel başkanı ve bir çok milletvekili , Utanç duyulacak iddialar karşısında Hukuki girişimde bulundunuz mu ?

  • Yaratıcı Zihinler dur durak bilmiyor
  • Yaratıcı Zihinler geleceğin Bilim Adamlarını yetiştiriyor
  • Kerimoğlu toplantı yapan işçilere Rest çekti
  • Mecliste helalleşti sıra ilçe halkında
  • Şevval Sal , Kerimoğlu düeti
  • Kulaklarımızın pası silindi
  • Leyla ile mecnun sahnelendi
  • Müjdat Gezen Sanat Merkezi Bakırköy'de açıldı ...
  • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden Düşünen Şarkılar
< >