Güncel Politika Magazin Spor Sağlık Özel Haber Vİdeo Haber Yazarlar
MAKAM ODASINDA BÜYÜK SIR DAYAĞI
BURASI ÇOK ÖNEMLİ !
BAŞKAN YARDIMCISI RADARA YAKALANDI !
“ BULGARİSTAN”DA KEYİF ÇATMAYIN “

“ KAÇMAYA FIRSAT BULAMAYACAKSIN”

Tarih: 16.12.2018, 18:08 | GÜNCEL
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Esenler'deki millet bahçesinin açılışında konuştu. Erdoğan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na ve Geçtiğimiz günlerde Söylediği sözler nedeniyle Fatih Portakal”a sert sözlerle yüklendi. Sonrasında da Kemal Kılıçdaroğlu Ve Bakırköy Belediyesine .

"Bay Kemal, kimseyi sokağa çıkartamayacaksınız. Sen eğer Gezi olaylarındaki gibi bir şeyler yapmaya tevessül edersen, o televizyon ekranında ne idüğü belirsiz, kendini bilmez, haddini bilmez birilerinin sokağa davet etmesiyle iş yapacağını zannediyorsan, bilesin ki bu millet 15 Temmuz'da FETÖ'cülere ve uşaklarına nasıl bu meydanları dar ettiyse, yine dar ederiz. Bunu böyle bilesin" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Yaklaşan Yerel Seçimlerle ilgili devam ettirdiği konuşmasında Her bir satırından anlaşılacağı gibi öfkeliydi ;  “Bay Kemal” ve CHP”ne , Ancak bu kez hedefinde Bakırköy Belediyesi” de vardı ..

Erdoğan daha önce pek çok kez Öfke ile dile getirdiği gibi , Kemal Kılıçdaroğlu”nun  15 Temmuz Gecesini , Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu”nun evinde geçirdiğine getirdi 

“ . . . Sen 15 Temmuz gecesinde Atatürk Havalimanı’ndan tankların arasına kaçıp BAKIRKÖY BELEDİYESİ"ne Gitmiş olabilirsin ama bu defa kaçmaya fırsat bile bulamazsın ,  Eğer gücün yetiyorsa işte sandık ne yapacaksan gel sandıkta yap. Öyle meydanlarda asla. Buna fırsat vermeyiz gereğini de yaparız. Korkunun ecele faydası yok , BAY KEMAL ..."

Bu Sözlerinden bir kez daha anlıyoruz ki , Cumhurbaşkanı Erdoğan , Kemal Kılıçdaroğlu Ve Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlundan 15 Temmuz Gecesinin Rövanşını almaya kararlı ..

Cumhurbaşkanı”nın Bakırköy İlçesine önem verdiğini bilmeyen yoktur ,  Elinde olsa Büyük illerden bir kaçını bile verip Bakırköy İlçesini almaya RAZI geleceğine hiç şüphem yok , Bakırköy İlçesi O Derece önemli ..

Ve Şu bir gerçek ki , " Bay BÜLENT "  Yakacak Bay Kemal"in BAŞINI. . . Bülent Kerimoğlu Aday yapıldığı takdirde, Geçmiş dönemin kirli çamaşırları dökülecek ortalığa. . .

Bülent Kerimoğlu İktidara geldiği günden bu güne kadar geçen süre Didik didik edilecek Dilden dile dolaşan Yolsuzluk iddiaları , Usulsüz yapılan Kamu Harcamaları , Kimilerinin özel hayat diye nitelendirdiği Bir Çok ÇİRKİN İDDİA Ortalığa saçılacak .

Her şeyden önemlisi Bülent Kerimoğlunun, Beş yılda bir Çivi çakamadığı İlçe halkının Feryatları tırmalayacak kulaklarımızı . .

Partisi CHP Dahil olmak üzere bir çok kesimin tepkisini çeken VE Neredeyse  İstenmeyen adam ilan edilen  Bülent Kerimoğlu”nun işi bu sefer gerçekten zor .

Ama burada asıl konu Bülent Kerimoğlu değil elbet , Bakırköy Belediye Başkanı Üzerinden CHP”nin yıpratılacağı . Neden derseniz , Hakkında o kadar çok çirkin ve yüzkızartıcı iddialar var ki,  Belediye başkanı Bülent Kerimoğlu”nun bunları açıklaması çok ama çok zor ve hatta İstenmeyen Adam Konumundan,  DIŞLANAN ADAM Konumuna düşer ki eyvah ki ne eyvah . .

İşte Bu yüzden Diyorum ki , Bülent Kerimoğlu  Tutunmaya çalıştığı Bakırköy İlçesinden bir kez daha aday gösterilirse CHP Hem Bakırköy İlçesini kaybedecek , Hem de ilçeden yayılan iddialar Tsunami etkisiyle CHP “ni Vuracak .

AKP”nin bile Aday gösterilmesi için ellerini ovuşturduğu Bülent Kerimoğlu”nu Kemal Kılıçdaroğlu Bir kez daha aday yapmayı düşünürmü bilemem , Neden nderseniz bu yazılan çizilenlerin her satırını sizden benden hepimizden çok daha iyi bildiği !!!

Peki , Bülent Kerimoğlu Aday olsun mu olmasın mı Derseniz ? Mesele bu kadar basit değil derim…Mesele Bülent Kerimoğlu Aday olursa CHP Hem Bakırköy”ü Hem Türkiye”yi kaybedecek . . Meselenin özü budur  

Hazırmısın buna Eyyyyyy “BAY KEMAL” ?

Resim Galeri
  • Yaratıcı Zihinler dur durak bilmiyor
  • Yaratıcı Zihinler geleceğin Bilim Adamlarını yetiştiriyor
  • Kerimoğlu toplantı yapan işçilere Rest çekti
  • Mecliste helalleşti sıra ilçe halkında
  • Şevval Sal , Kerimoğlu düeti
  • Kulaklarımızın pası silindi
  • Leyla ile mecnun sahnelendi
  • Müjdat Gezen Sanat Merkezi Bakırköy'de açıldı ...
  • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden Düşünen Şarkılar
< >