Güncel Politika Magazin Spor Sağlık Özel Haber Vİdeo Haber Yazarlar
MAKAM ODASINDA BÜYÜK SIR DAYAĞI
BURASI ÇOK ÖNEMLİ !
BAŞKAN YARDIMCISI RADARA YAKALANDI !
“ BULGARİSTAN”DA KEYİF ÇATMAYIN “

İSMAİL TAŞ HERKES İÇİN ADALET İSTİYOR !!

Tarih: 11.02.2018, 01:35 | GÜNCEL
" Her taşın altından İSMAİL TAŞ Çıkıyor " Manşetleriyle yerel gazetelerde adı geçen, Bakırköy Belediyesi'nde Meclis Üyesi ve Encümen Başkanı olan İsmail Taş, belediye başkan yardımcılığı görevine getirilen isim oldu.

" İSMAİL TAŞ , BÜLENT KERİMOĞLU"NUN PRENSİDİR"

Bülent Kerimoğlu için “Kemal Kılıçdaroğlu”nun Prens”i” ,   İsmail Taş için de Bülent Kerimoğlunun Prens”i yakıştırmalarını duymayan kalmamıştır. Kemal Kılıçdaroğlu”nu tanıyoruz, Bakırköy Belediye Başkanı  Bülent Kerimoğlu”nu da Peki , İsmail Taş kimdir?  Bakırköy Belediye Başkanının Prensi olabilmek öyle her babayiğidin harcı değilken , demek ki bir çok kişiden farklı meziyeti var ki PRENS yapılıverdi kendileri ..

 

“ TRİLYONLARCA LİRALIK RANT İSMAİL TAŞ”TAN SORULUR “

 

 

Bölgedeki yerel gazetelerin iddiaları yenilir yutulur gibi değil ,  İsmail Taş iddialara göre  Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu tarafından tüm yetkilerle donatılmış bir isim.

Bakırköy ilçe sınırlarında tüm inşaat projelerinde ön görüşme yapıp, planlama yaparak ruhsat almalarını sağlıyor ve takip ettiği bu işleri Yeşilyurt'ta ofisinde gerçekleştiriyor ..

tüm kentsel dönüşüm projelerini organize ederek büyük rant sağladığı iddia ediliyor bu rant işini de İnşaatlarda kot kurnazlığı ile dubleks daireler açığa çıkmasını planlayarak yapıyor, sonucunda da  hem müteahhitler , ya da inşaat sahipleri  kazanıyor hem ismail TAŞ , nasıl kazanıyorlar derseniz , yüzbinlerce lira para avanta alıyor işlemleri yasal hale getiriyor , inşaat sahibi fazladan birkaç daire hakkını kazanıyor İsmail Taş ve şürekası da  dolar cinsinden nakit parayı cebe indiriyor

Ayrıca birlikte çalıştığı müteahhitlere daire ve arsa toplattıran İsmail Taş'ın başkan Kerimoğlu adına işlemleri takip ettiği de belirtiliyor.

Yeşilyurt'taki ofislerinde tüm pazarlıkları yapan ve Belediyenin tüm yetkilerini baskı aracı olarak kullanan Taş, proje ve planlamaya vatandaşları mecbur tutuyor, proje ve ruhsat pazarlığı yapıyor.

Bunların hepsi yerel gazetelerde yazılıp çizilen iddialardan ibaret ancak geçtiğimiz günlerde bakırköymerkez gazetesine gelen bir ihbar bu iddiaların ne kadar gerçekçi olduklarını gözler önüne serdi . . .

 

“ İSMAİL TAŞ TÜRK LİRASI DEĞİL  DOLAR CİNSİNDEN AVANTA İSTİYOR”

Gazetemizi arayarak ihbarda bulunan bir çok kişinin iddiaları ise inanılır gibi değil , söylediklerine göre İsmail Taş alacağı avantayı Türk lirası değil Dolar cinsinden belirliyor . .

İddialara göre İsmail taş aldığı AVANTA paraları Belediye başkanı Bülent Kerimoğlu ve Şimdilerde adı “ trilyonlarca lira parayla yurt dışına kaçtı” iddiasıyla gündeme gelen Erkan Kılıç isimli Teknik başkan yardımcısıyla paylaşıyor ,paylaşıyor çünkü ONAY veren makam bahsedilen kişilerden oluşuyor ..

Az buz değil, yenilir yutulur hiç değil ve hatta inanılması bile zor demiştik ya , ama biz bakırköymerkez gazetesi olarak tüm bu iddialara inandık inanıyoruz da …Trilyonlarca liralık rant başını döndürmüş bu pervasızların ve İsmail Taş kendisi de itiraf ediyormuş!! bu anlatılan iddiaları..

 

Nasıl derseniz .. ? bekleyin çok yakında gazetemizde tekmili birden yayınlanacak  

 

Bakırköymerkez gazetesi çok yakında Bakırköy ilçesindeki tüm bayilerde …

 

 

 

Resim Galeri
  • Yaratıcı Zihinler dur durak bilmiyor
  • Yaratıcı Zihinler geleceğin Bilim Adamlarını yetiştiriyor
  • Kerimoğlu toplantı yapan işçilere Rest çekti
  • Mecliste helalleşti sıra ilçe halkında
  • Şevval Sal , Kerimoğlu düeti
  • Kulaklarımızın pası silindi
  • Leyla ile mecnun sahnelendi
  • Müjdat Gezen Sanat Merkezi Bakırköy'de açıldı ...
  • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden Düşünen Şarkılar
< >