Güncel Politika Magazin Spor Sağlık Özel Haber Vİdeo Haber Yazarlar
ASTIĞI ASTIK, KESTİĞİ KESTİK PRENS
CAMİYE YARDIM
HAYALLER PARİS GERÇEKLER ESENYURT
MİDYE VAR KOKOREÇ VAR

HAVUZDA KİMLER YÜZÜYOR?

Tarih: 20.11.2018, 22:56 | GÜNCEL
Cafeler –Restaurantlar İşgaliye – İmara aykırı tadilat –Avanta – Yolsuzluk – Sistematik Rüşvet – Rüşveti paylaşan EN YETKİLİ- Rüşvetçi Siyasiler – Kirli Havuz – Aylık 215-500 BİN Ciro – Pasta – Dilimin Büyüğü . . . Arda arda okuduğumuzda Kelime oyunu gibi Ama Değil Yerel Bir internet haber sitesinin çok ciddi iddiaları var , önce O Haberi okuyalım .

BAKIRKÖY GAZETESİ”nin haberidir Noktasına virgülüne dokunmadan paylaşıyoruz,  Önce Belediye Başkanına Seslenmiş gazete ..

" BAŞKAN KERİMOĞLU HABERİN VAR MI ?"

Belediyede görevli bazı  zabıtaların  bir takım   parasal ilişkiler içerisinde olduğu iddia ediliyor. Öyle ki cafeler,restaurantların  kapı önleri işgaliyeleri ile ilgili her hafta önceden belirlenen rakamları esnaftan mütemadiyen topladıkları ,bağlantılı oldukları ve tanıdıkları esnafın belediye işyeri açma ruhsatı olmadığı halde faliyet göstermelerine çıkar menfaat ilişkileri doğrultusunda göz yumdukları,imara aykırı tadilat tamirat ve restorasyon yapımlarında yine çıkar ilişkileri doğrultusunda göz yumuyor oldukları

 

Gazetemize gelen ihbarlar da , ilçedeki rüşvetin sistematik bir şekilde işlediği, paraların bir havuzda toplandığı öne sürülüyor, "Aldıkları para sadece kendi aralarında paylaşacakları para değil,Çünkü o esnafın işyerindeki kaçağa göz yumulması için daha yetkili birilerinin de bilgisi olmak zorunda.

İş, rüşveti almakla bitmiyor.

Zabıtalar kimden emir alıyor?..

 Oluşturulduğu iddia edilen havuzda toplanan paralar kimlere pay ediliyor? Bakırköyde hangi siyasiler bu işlerin içinde .

 

Alışveriş Merkezlerindeki ruhsatsız ,büyük mağazalara denetime kimler gidiyor,işyeri açma ruhsatı olmayan mağazalar ile ilgili neden hiçbir işlem yapılmıyor?

Oluşturulan  havuzda toplandığı iddia edilen aylık 215..500tl kimler arasında paylaştırılıyor,Pastanın büyük dilimi kimin tabağında …

 

Aldıkları maaş ile , sürdürdükleri  LÜKS yaşam arasındaki ters orantılar nasıl açıklanacak…

YAKINDA…

 

Gazete ,  Haberine “ YAKINDA.. “ Diyerek noktayı koymuş . . . Haber çok uzun değil ama iki üç kelimeyle toparlarsak , “ Zabıta , Bakırköy Belediyesi Üst düzey isimleri, Siyasiler - sanırım meclis üyeliği kastediliyor ,  Denetim görevinde bulunan Bürokratlar vs .  RÜŞVET alıyor YOLSUZLUK yapıyor ÇIKAR Amaçlı Örgüt kurup Aralarında topladıkları paraları “ ÜLEŞİYOR “ ( Üleşmek ).

Peki Bu Her tarafı Suç Duyurusu olan haber sonrası, Yetkililer yasal işlem yaptı mı ?

Rüşvet yolsuzluk gibi yüzkızartıcı Suçlamalarla ilgili Gerek suçlanan kişi ve kişiler hakkında gerek insanları bilgilendirmek amacıyla haberı yapanlar hakkında bir soruşturma açıldı mı ?

 

Az Kalsın unutacaktım ,  Sahiden “ BAŞKAN KERİMOĞLU HABERİN VAR MI “

 

Yaptığı haberler ile Kamuoyunu aydınlatan Bakırköy Gazetesine Teşekkür ederiz

Bakırköy Merkez

 

İmza  

 

  • Yaratıcı Zihinler dur durak bilmiyor
  • Yaratıcı Zihinler geleceğin Bilim Adamlarını yetiştiriyor
  • Kerimoğlu toplantı yapan işçilere Rest çekti
  • Mecliste helalleşti sıra ilçe halkında
  • Şevval Sal , Kerimoğlu düeti
  • Kulaklarımızın pası silindi
  • Leyla ile mecnun sahnelendi
  • Müjdat Gezen Sanat Merkezi Bakırköy'de açıldı ...
  • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden Düşünen Şarkılar
< >