Güncel Politika Magazin Spor Sağlık Özel Haber Vİdeo Haber Yazarlar
ASTIĞI ASTIK, KESTİĞİ KESTİK PRENS
CAMİYE YARDIM
HAYALLER PARİS GERÇEKLER ESENYURT
MİDYE VAR KOKOREÇ VAR

ERZİNCAN”A TAŞ GİBİ BİR ADAY !!!

Tarih: 18.11.2018, 00:36 | GÜNCEL
Bakırköy Belediyesi Meclis üyesi , Altı aylık dönemde Belediye Başkan yardımcılığı yaptı. “ Kerimoğlu”nun Prensi “ Olarak da biliniyor . İmar konusunda geniş yetkilerle donatıldığı da söyleniyor böylelikle İmar konularının uzmanı olduğu dilden dile dolaşıyor, Kim bu kişi derseniz Uzatmadan söyleyeyim .

Ama bahsetmeden  geçemeyeceğim , İsmini duyanlar “ ON Parmağında On Marifet” Var diyerek tarif ediyor bu ismi Yani   “ İSMAİL TAŞ”ı . .

İsmail Taş isimli  Bakırköy Belediyesi Meclis üyesinden söz ediyorum , Niçin konuk oldu sayfamıza derseniz , Geçtiğimiz günlerde CHP Parti Meclisi, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında parti genel merkezinde toplandı. PM toplantısı sonrasında 140 belediye başkan adayı açıklandı. 1 büyükşehir ve 10 il belediye başkan adayı da belirlendi.

 

Bakırköy Belediyesi meclis Üyesi ve bir dönem Belediye başkanlığı görevinde de bulunan İSMAL TAŞ, CHP Erzincan Belediye Başkan adayı oldu . Sayın Taş”dan bahsetmemizde bu yüzden..

 

+Meclis üyemizin bir İL”e başkan adayı yapıldığı için Gurur mu duymak lazım bilemedim ama 231.500 nüfusu olan Erzincan’da 162 bin seçmen oy kullanacak, Oy çoğunluğunu sağlarsa İsmail TAŞ Belediye Başkanı olacak !

 

PEKİ  Atama ile Başkan Adayı seçilen İsmail Taş için Erzincan’dan aday adayı olan diğer CHP’liler  ne düşünüyor …?

 

Erzincan “da doğup büyüyen , yatırımını , kazancını o bölgeden sağlayan , Yaşantısını sürdüren , Erzincan ”da siyaset yapan gerçek Erzincanlılar !! Erzincan Belediye Başkanı olmayı gönlünden geçiren CHP”liler Partilerine gönül koymayacak mı ?

 

Bu Atamanın, Bakırköy ilçesine oldu bittiyle Aday yapılan Bülent Kerimoğlu örneğinden bir farkı var mı ? Onlarda bizler gibi , “ Bölgeyi yeteri kadar bilmeyen, halkın sorunlarını anlayamayan,  bölge halkının tanımayan, halkın kendisini tanımadığı biri aday yapılırsa ne kadar başarılı olur? “ Sorularını sormayacaklar mı ?

 

Merak etmeyecekler mi ; İsmail Taş Hangi Projelerle çıkacak bölge halkının karşısına? Belediyecilik anlamında şu ana kadar yaptığı hizmetler nelerdir ? Kendisine ait ürettiği hangi projeyi hayata geçirdi?

 

Örneğin Meclis üyesi olarak görev yaptığı ve bir süre de Başkan yardımcısı olarak görev aldığı Bakırköy İlçesinde hangi hizmete önayak oldu? Hayata geçirdiği projeler nelerdir?  Listeyi uzatabiliriz .

 

Bakırköy Belediyesi Meclis üyesi İSMAİL TAŞ Hangi Kritere göre ERZİNCAN İlimize  Belediye Başkan Adayı yapıldı ?

 

Meclis üyesi İsmail taş geçtiğimiz günlerde Sayın Kılıçdaroğlu”na Üzerinde CHP Yazan TUĞLA Hediye etmişti sakın aday yapılmasında bu jest etkili olmasın.

 

Şaka tabi eğer her tuğla hediye edeni aday gösterselerdi biliyorum ki Kamyon Kamyon Tuğla dökerlerdi Genel Merkez Önüne .

 

Son Söz : Mevcut Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu olan bitenler hakkında bir çift söz etse kendi iç sesine  , Vicdanına ?

Birlikte Nice Projelere imza attığı Mesai arkadaşı Meclis üyesini kaybetmenin hüznü ”nü mü yaşıyor yoksa Genel Başkanın Teveccühüyle Büyükşehir Belediye Başkanı Aday’ı seçildiği için Gurur mu duyuyor?

Bir kalabilse Vicdanıyla baş başa öyle şeyler duyacak ki . . Ah bir kalabilse . . .

 

Not: Bilmeyenler için ERZİNCAN"IN FAHRİ HEMŞEHRİSİYİM Bilenler için de hatırlatma olsun . . . Rahmetli Valilerimizden Merhum Sayın Recep Yazıcıoğlu Tarafından " Erzincan İlinin Tanıtımı , gelişmesi, geliştirilmesi ve Kişisel çabalarımızla hayata geçirilen projelerimizle ilgili olarak 1990"lı yıllarda  Hemşehrilik Beratı ile onurlandırıldım ,  her Daim Gururumdur ve şerefle taşıyorum .

 

 

 

 

Resim Galeri
  • Yaratıcı Zihinler dur durak bilmiyor
  • Yaratıcı Zihinler geleceğin Bilim Adamlarını yetiştiriyor
  • Kerimoğlu toplantı yapan işçilere Rest çekti
  • Mecliste helalleşti sıra ilçe halkında
  • Şevval Sal , Kerimoğlu düeti
  • Kulaklarımızın pası silindi
  • Leyla ile mecnun sahnelendi
  • Müjdat Gezen Sanat Merkezi Bakırköy'de açıldı ...
  • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden Düşünen Şarkılar
< >