Güncel Politika Magazin Spor Sağlık Özel Haber Vİdeo Haber Yazarlar
ADALETİ YANILTTILAR
İSMAİL TAŞ HERKES İÇİN ADALET İSTİYOR !!
Bakırköy Belediyesinde Dayak Skandalı (3)
BAKIRKÖY”DE DAYAK SKANDALI (2)

Bursa Kahramanını bekliyor

Tarih: 19.11.2014, 04:35 | POLİTİKA
2015 genel seçimleri yaklaşırken CHP Milletvekili aday adayları ön çalışmalarını hızlandırdı ve çok yakın zamanda tüm Türkiye”de harıl harıl çalışmalara başlayacak . Seçimlerin tarihi belli olmasa da , 2015 yılı haziran ayında yapılacağı kesin , yani seçimlere yedi ay zaman var ve iktidar partisi ile muhalefet partileri arasında büyük çekişmeler yaşanacak …

 

CHP BURSA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI BELLİ OLDU MU ? 

Peki Bursa”da Durum ne ? CHP Milletvekili aday adayları belli oldu mu ? Siyaset kulislerinde , adaylıkta en çok kim ya da kimlerin isimleri geçiyor  ?

Bu sorunun yanıtını verecek olursak ; henüz resmi açıklama yok ,  fakat Bu güne kadar vekil adaylıkları için  ismi geçenler arasında , en kuvvetli Aday Bursa Barosu Eski başkanı Zeki Kahraman .

2 dönem ve toplam 4 yıl ÇHD (Çağdaş Hukukçular Derneği ) baskanlıgı, 2 yıl ADD ( Atatürkçü Düşünce Derneği)  Baskanlıgı, 2 dönem Bursa Barosu baskanlıgı, 5 yıl Baro baskan yardımcılıgı  ve 1 yıl Baro genel sekreterliği görevlerinde bulunan Zeki Kahraman CHP tabanının en çok desteklediği isim olarak ön plana çıkıyor ..

"ÜLKEMİZ GELECEĞİ İÇİN ZEKİ KAHRAMAN "

Geçtiğimiz 2010 seçimlerinde ; Atatürk’e, Cumhuriyetçiliğe, sosyal adalete bağlılığı konusunda dikkat çeken Zeki Kahraman”ın adaylığı  “ Ülkemiz geleceği için, Zeki Kahraman gibi değerli adayların, sonuna kadar desteklenmesi ve sahip çıkılmasında fayda var ” denilerek, Genel Merkez tarafından da onaylanmıştı..

Peki ; 2010 Seçimlerinde Milletvekili seçimlerinde Aday olmayan  Zeki Kahraman  yaklaşan 2015  seçimlerinde aday olacak mı . ???

Bu sorunun yanıtı belli olana kadar Bursa siyaset kulislerinde heyecanlı bekleyiş sürecek , çünkü şimdilik ,  bir ya da birkaç kişiden başka hiç kimse bu sorunun cevabını bilmiyor …?

Sahi ; Zeki Kahraman aday olacak mı ? olmayacak mı ?  

 

Resim Galeri
  • Yaratıcı Zihinler dur durak bilmiyor
  • Yaratıcı Zihinler geleceğin Bilim Adamlarını yetiştiriyor
  • Kerimoğlu toplantı yapan işçilere Rest çekti
  • Mecliste helalleşti sıra ilçe halkında
  • Şevval Sal , Kerimoğlu düeti
  • Kulaklarımızın pası silindi
  • Leyla ile mecnun sahnelendi
  • Müjdat Gezen Sanat Merkezi Bakırköy'de açıldı ...
  • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden Düşünen Şarkılar
< >