Güncel Politika Magazin Spor Sağlık Özel Haber Vİdeo Haber Yazarlar
AYRANI YOK İÇMEYE, TAHTERAVANLA GİDER BELARUS”A !!!
ASTIĞI ASTIK, KESTİĞİ KESTİK PRENS
CAMİYE YARDIM
HAYALLER PARİS GERÇEKLER ESENYURT

“ BULGARİSTAN”DA KEYİF ÇATMAYIN “

Tarih: 19.03.2019, 03:01 | GÜNCEL
“Şaklabanın, On Parmağında On Marifet” Demişiz, Sarılmış Kâğıt Kaleme Arz Etmiş Savcılık Makamına. “ … Onur ”um Çiğnendi, Gururum Kırıldı… Haysiyetim İki Paralık oldu, Şerefim Ayaklar altına alındı” Demiş. “ İtibarım kalmadı, Siyasi Kariyerim Zedelendi “ Diye de eklemiş. Milli duygularından dem vurmuş, Maneviyatının bile etkilendiğini eklemiş Dilekçesine. Hâlbuki “ Paramızı har vurup harman savurma, İşine gücüne odaklan, Ne kendini, ne bizleri Ele güne Mahcup Etme” demek ne zamandan beri Suç oldu?

 

NE DEMİŞİZ?

 

EVLİ Barklı Adamsın, Çoluk Çocuk sahibisin Yuvanda Mutlu Ol. Eline beline diline sahip çık , Varsa bir günahın  Git  Bi Abdest Al ! Tövbe et , Dön doğruya .

***

AİLE Çok kalabalık , Her birine  Ziyaret için vakit ayır , Konu Komşu ,Eş Dost , Akraba Kim var kim yok Ziyaret et . Koşma Haytalık peşinde.

FIRILDAK Gibi Dolanma ortalıklarda,

KUMARHANELERDE ne işin var? Kumarbaz değilsin ki ! Sen gibi adama yakışır mı, Pavyon Kapatır gibi Kumar Partileri Düzenlemek? Barzolar gibi.

***

Bak ne güzel İşin var , Neşe kat insanların hayatına , tanı çevreni BAŞIBOZUK Dolanıp duracağına ortalıkta, Dolaş eşi dostu AL Gönüllerini, Yarım Kilo tatlı götürsen Seçmen  Konu komşuna, Ye ye bitmez, Tatlı ye Tatlı konuş, Hem böylelikle Dört seçim garanti, Bilmez misin bunları . . ?

***

Bunları söylemişim Haspa ”ya, Gücenmesi bu yüzden.

SORUMLULUK Sahibisin, Kocaman Bir Aile ve Sen Bu Ailenin Reis’i sin, AKILLI OL… Temizle Çevrendeki Asalakları , Dürüst Arkadaşlar edin kendine Kötü bir şey m i bunlar ?  

*

Hayalini Kurduğun,  Rüyanda bir kez göremediğin her şey gerçek artık SİLKELEN, İhtirası bırak , “ Ne Oldum değil Ne Olacağım”  de.

*

DIMDIZLAK geldiğin gibi, Dımdızlak kalırsın orta yerde, Arkana bile bakmadan gidersin Hoş Olmaz  “ KENDİNE GEL” Deyip Dürtmüşüz uyandırmışız gaflet uykusundan, fena mı etmişiz?

***

 

Kelimesi Kelimesine Bunlar . . . Teşekkür  edeceğine , Neyse; Sözümüzün arkasındayız, Dün de, Bugün de, Yarın da.

Şapkayı önüne Koyup ,Kendilerine  Çeki düzen vereceklerine , Koştur Koştur Arzuhalcilere Para Kaptıranlar düşünsün gerisini .

“BULGARİSTAN”DA KEYİF ÇATMAYIN “

 

Haberimizin başlığı böyleydi , Bu sözler CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu”na ait … Geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanlarına Serzenişte bulundu ..

 

BULGARİSTAN”a gitmeyin dedi , Oralarda Keyif çatmayın Halkın Parasını Har vurup Harman savurmayın , Harcadığınız her kuruşunda hesabını verin Onurlu insanlar bunu yapar “ Dedi . . .

BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINA ÖĞÜTLER

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Kırklareli Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada Belediye Başkan Adaylarına Hitaben  Bakın neler söyledi.

 

“HERKESE EŞİT HİZMET”

Bir; seçildiğin andan itibaren, hiçbir ayrım yapmadan, herkese eşit hizmet götüreceksin. 'Bu mahalle bana oy vermedi, ben onları cezalandırayım' demeyeceksin.!

 

“YOKSULLAR LEHİNE AYRIMCILIK YAPILACAK!”

Eşit hizmet ama sadece bir ayrıcalık istiyorum. Eğer bir mahalle yoksulsa fakirse oraya pozitif ayrımcılık yapacaksın. Onların da hayatı düzelmiş olacak.

 

“HER KURUŞUN HESABINI HALKA VERECEKSİNİZ”

İkinci olarak soru şu; 'Kimin parası?' Halkın parası. Belediye başkanlarından aradığım ikinci şey; harcadığınız her paranın hesabını millete vereceksiniz.

 

“HESAP VERMEK ONURLU BİR GÖREVDİR”

Böylece millete duyduğunuz saygının bir gereği olarak hesap vermeyi Onurlu bir görev kabul edeceksiniz.

 

“HALKIN GÖNLÜNÜ FETHEDİN ZİYARETLERİ SIKLAŞTIRIN”

Belediye başkanı eğer vakti olursa gidecek, bir kasap arkadaşımızın Çayını içecek, Manavın çayını içecek. Eşiyle beraber ev ziyareti yapacak, bir fakirin evine gidecek, çocuğunun derdi varsa çocuğuyla ilgilenecek.

 

“BULGARİSTAN KUMARHANELERİNE GİTMEYİN!”

Dolayısıyla gideyim Bulgaristan'a, Avrupa'ya, 'Oralarda biraz keyif Çatayım' olmaz; kabul etmiyorum."

Kemal KILIÇDAROĞLU

 

Hoş Kalın, Hoşça Kalın . . .

Resim Galeri
  • Yaratıcı Zihinler dur durak bilmiyor
  • Yaratıcı Zihinler geleceğin Bilim Adamlarını yetiştiriyor
  • Kerimoğlu toplantı yapan işçilere Rest çekti
  • Mecliste helalleşti sıra ilçe halkında
  • Şevval Sal , Kerimoğlu düeti
  • Kulaklarımızın pası silindi
  • Leyla ile mecnun sahnelendi
  • Müjdat Gezen Sanat Merkezi Bakırköy'de açıldı ...
  • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden Düşünen Şarkılar
< >