Güncel Politika Magazin Spor Sağlık Özel Haber Vİdeo Haber Yazarlar
ADALETİ YANILTTILAR
İSMAİL TAŞ HERKES İÇİN ADALET İSTİYOR !!
Bakırköy Belediyesinde Dayak Skandalı (3)
BAKIRKÖY”DE DAYAK SKANDALI (2)

BELDEN AŞAĞI DEĞİL , REZALETİN DANİSKASI

Tarih: 05.11.2015, 01:45 | GÜNCEL
Bakırköy Belediyesi ile ilgili yolsuzluk, hırsızlık-Rant iddialarının ardı arkası kesilmiyorken bu kez de hayasızca bir iddia bazılarının diline pelesenk oldu. “ Üst düzey bir yönetici mahiyetinde çalışan biri ile aşk ilişkisi yaşıyor “ , Evet Bakırköymerkez gazetesine gelen bir ihbara göre iddia maalesef böyle …

AŞK YAŞAMAK AYIP MI ?

“ Ne var bunda ? “ Ya da “ Aşk yaşamak , aşık olmanın neresi kötü “ diyenler olabilir elbet , Ancak  Aşk yaşayan tarafların ikisi de evli ve hal böyle olunca bunun adı aşk değil REZALET oluyor .  

Evet yatak odaları, odaların içinde en mahrem olan en gizemli alanlardır. Ve insanların en doğal halleriyle gezindikleri bu odaları kâh dürbünle gözetlemek, kâh anahtar deliğinden seyretmek ya da kameraya kaydetmek ve veya o odada olan bitenler hakkında herhangi bir sebeple dahi olsa yorum yapmak  büyük ahlaksızlıktır!

Ancak her ne olursa olsun, hiçbir gerekçe bu iddianın ( Haydi ileri gidelim ki iddia dediğimiz olay  İddia değil gerçektir !!!)  ve böyle bir rezaletin haber olmasını ve tartışılmasını engelleyemez sayın okurlar! Hele hele taraflardan birinin tanınan bilinen siyasilerden olması halinde haber tam haber oluyor yani demem o ki , Bazıları BELDEN AŞAĞI dese de  , Bu tür durumlar , Türkiye'de de böyledir, ve bütün dünyada da!

 

UTANÇ ABİDESİ Mİ ? BEL ALTI MI ?

 

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal örneğinde olduğu gibi . Hatırlarsınız Deniz Baykal ve CHP Milletvekili Nesrin Baytok ikilisinin yayınlanan görüntülerinden sonra Genel Başkan istifa etmek zorunda kalmıştı çünkü bu olay BELDEN AŞAĞI değildi ..
Halka mal olmuş bir siyasetçinin, hele hele Bir Parti genel başkanının yaptığı Aşk değil  ahlaksızlık olarak nitelendirilmişti çünkü taraflarından ikisi de evliydi …
Nesrin Baytok”un Deniz Baykal Tarafından nasıl olup da Milletvekili seçtirilmesi konusuna girmedik bile .. !!
Konumuza dönecek olursak ,Yolsuzluk – rüşvet – rant , Skandalları iddialarının  ardı arkası kesilmeyen Bakırköy Belediyesinde bu Kez bazılarının BELDEN AŞAĞI dediği bu tür durumların yaşanmasının hoş karşılanmayacağıdır …

 

HODRİ MEYDAN

 

Bakırköymerkez gazetesi olarak kimseye  iftira atmıyoruz , Bakırköy İlçesinde AST-ÜST arasında geçen ve  Tarafların isimleri kim oldukları nerede hangi birimde çalıştıkları , ve hatta eşlerine kadar tüm bilgiler gazetemiz bilgi arşivinde saklıdır . Yaptığımız araştırmalar ve elde ettiğimiz belgeler de !

 

En üst düzey yetkili ÇAPKIN ile mahiyetinde çalışan evli çocuklu kadının yasak aşkının detayları belgeleriyle birlikte arşıvımızdedir Evli bir kadının kocasını aldattığı evli erkeğin de karısını aldattığı yasak aşk tekmili birden sitemizde yayınlanacaktır , Yayın tarihimiz Belediye Başkanının çaycısının dövdüğü iddia edilerek açılan duruşmanın ilk celsesinde açıklanacak ardından internet haber sitemizde detaylarıyla birlikte okuyucuyla buluşacak . .

Resim Galeri
  • Yaratıcı Zihinler dur durak bilmiyor
  • Yaratıcı Zihinler geleceğin Bilim Adamlarını yetiştiriyor
  • Kerimoğlu toplantı yapan işçilere Rest çekti
  • Mecliste helalleşti sıra ilçe halkında
  • Şevval Sal , Kerimoğlu düeti
  • Kulaklarımızın pası silindi
  • Leyla ile mecnun sahnelendi
  • Müjdat Gezen Sanat Merkezi Bakırköy'de açıldı ...
  • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden Düşünen Şarkılar
< >