Güncel Politika Magazin Spor Sağlık Özel Haber Vİdeo Haber Yazarlar
ASTIĞI ASTIK, KESTİĞİ KESTİK PRENS
CAMİYE YARDIM
HAYALLER PARİS GERÇEKLER ESENYURT
MİDYE VAR KOKOREÇ VAR

“ BAKIRKÖY”DE ADAM MI VAR? “

Tarih: 18.11.2018, 22:22 | GÜNCEL
“ Bir insanın Bakırköylü olması demek ne demektir biliyor musunuz? Bakırköylü olmak yurttaşların beklentilerine cevap verebilecek nitelikte adam olabilmektir .. Adam Bakırköylü ama Gerici, Adam Bakırköylü ama zihniyeti çağdışı, Adam Bakırköylü ama kendisi bölücü, adam Bakırköylü ama kendi kişisel rantı için insanların elini cebine sokabilecek kadar soysuz, bumu dur Bakırköylü olmak ?”

Bu sözlerin sahibi Bülent Kerimoğlu İsimli Bakırköy Belediye Başkanı . Partisinin grup toplantısında söylüyor bu sözleri .. Bakırköylü olmadığı ve Genel Merkezden atama ile  başkan adayı yapıldığı için kendisine serzenişte bulunan Partililere hitaben yaptı bu konuşmayı.

 

En iyi aday bendim diyor ve “ BAKIRKÖY”DE ADAM MI VAR ki onu aday gösterecektiniz?  dürüst adam yok ki”  diyor  ..Evet açık açık bunları söylüyor Kerimoğlu partili Aday adaylarının hepsini aynı kefeye koyuyor, Bakırköy Belediye Başkan Aday adaylarını,  GERİCİ –ÇAĞ DIŞI ZİHNİYET SAHİBİ –  HIRSIZ VE SOYSUZ olduğunu söylemekten de geri kalmıyor, Çirkin benzetmeleri yapmakta bir sakınca görmüyor.

 

Hızını alamayan Kerimoğlu  “ CHP”nin gelecekte ülkeyi yönetebilecek kapasitesindeki bir adama karşılık haksızlık etmeyin”  Uyarısında bulunarak Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığına göz kırptığını da Pişkinlikle anlatıyor dinleyenlerine . .  

 

“Bakırköy”ün değil  Türkiyenin de yakından tanıdığı bildiği bir belediye başkanı olacağım yakında göreceksiniz bunun için basını kullanabilme gücüm vardı şimdiye kadar saklıyordum”  Bu İddiaları sözlerin sahibi de Bülent Kerimoğlu , herkesin yakın gelecekte kendisinden bahsedeceğini böbürlenerek söylerken, Elinin altında BASIN gücü olduğunu da ekliyor konuşmasına ..

 

Promtere bakmadan , yazılı metin üzerinden konuşmadan, güçlü hitabi olan bir belediye başkanı olarak siyasi olarak tanındığını da üzerine basa basa söylüyor ..

 

Bülent Kerimoğlu aynı konuşmanın devamında “ Beni Bakırköylü tanımaz ama Esenyurt, Bahçeşehir, Büyükçekmece, Küçükçekmece de çok tanıyanım var hem hekim olarak hem dürüst insan olarak tanınırım ben”  diyor .

 

Bülent Kerimoğlu’nun yaptığı bu hezeyan dolu konuşmayla Bakırköy halkını aklınca aşağılamış , Bakırköy Belediye başkanlığına Aday olan kişileri ise Hırsız olmakla suçlayarak , Soysuz olduklarına kadar vardırmıştır hakaretlerini ..

 

Kendisi Dürüst olarak tanınan biri ,Bakırköy”lü olup aday olanlar ise hırsız ve Soysuz Kerimoğlu’nun kendi düşüncesine göre durum bu maalesef!

 

Bu konuşmalardan sonra Diğer aday adaylarına ve Bakırköy halkına Cevap hakkı düşüyor elbet bizlere de düşüyor cevap hakkı ve öncelikle kullanalım o hakkımızı . .

 

1 – Sayın Kerimoğlu sizin açıklamalarınızdan sonra ben de diyorum ki “ Koyunun olmadığı yerde Keçiye Abdurrahman Çelebi derlermiş”

 

2 –Sayın Kerimoğlu Söylediğiniz gibi İyi HATİP ,Promtere bakmadan saatlerce konuşma yapacak kadar yeteneklisiniz , bunda hemfikiriz  Lakin Adamlık Tarifini yapacak en son kişi sizsiniz.

 

3 -  Sayın Kerimoğlu “ CHP”nin gelecekte ülkeyi yönetebilecek kapasitesindeki bir adam “ diyorsunuz kendinizden bahsederken Ben de diyorum ki YAVAŞ YÉRLER YAŞ

4 – Sayın Kerimoğlu , Esenyurt bahçeşehir , Küçükçekmece ,Büyükçekmece Sultanbeyli ilçelerinde çok dürüst olarak tanındığınızdan söz ediyorsunuz , gidin oralara bassınlar sizi bağırlarına ne işiniz var Hırsız Soysuz Bakırköylülerin İçinde .

5 – Sayın Kerimoğlu ;  iyi bir hekim olarak tanınıyorum iki dürüst ve nitelikli bir adam olarak biliniyorum  demişsiniz ya , belki yıllar önce öyleydiniz bilemiyorum şimdi Keyfinizi kaçırmak istemem ama  artık sizi KUMARBAZ BELEDİYE BAŞKANI Olarak tanıyorlar.

DAYAKÇI BELEDİYE BAŞKANI olarak tanınıyorsunuz artık , Burun kıran Belediye başkanı diye bakıyorlar arkanızdan ..

 

Yolsuzluklarla anılan bir Belediyenin BAŞKANI olarak biliyorlar sizi .

 

Ardı arkası kesilmeyen Trilyonluk yolsuzluklar , CHP Genel başkanı ve Genel Merkez yetkililerine kadar uzanan bir Soysuzluk Yolsuzluk iddialarının baş aktörü olarak tanıyorlar sizi …

 

Daha nasıl tanıyorlar Sizi merak ediyorsanız Takip edin beni sayın başkan .

 

Burnunu kırdığınız çalışanın Annesine attığınız İftiranın kanıtlarıyla sesleneceğim bir dahaki yazımda

 

Çalışanınızı Niçin dövdüğünüzü VE Dayak olayındaki büyük SIR nedir siz ve çete gibi hareket ettiğiniz suç ortaklarınızın kendi ağzından duyacaksınız ..

 

Temizlik işçisi olan ve tanımıyorum dediğiniz bir kadını Aslında gayet iyi tanıdığınızı, Kadroya alış serüveninizi Anlatacağım bir dahaki yazımda…

 

Sayın Başkan Görüntülendiğin KUMARHANEye gittim , oradan izlenimlerimde olacak elbet , takip et lütfen . . .

SON SÖZ : Dinime küfreden bari Müslüman olsa

Resim Galeri
  • Yaratıcı Zihinler dur durak bilmiyor
  • Yaratıcı Zihinler geleceğin Bilim Adamlarını yetiştiriyor
  • Kerimoğlu toplantı yapan işçilere Rest çekti
  • Mecliste helalleşti sıra ilçe halkında
  • Şevval Sal , Kerimoğlu düeti
  • Kulaklarımızın pası silindi
  • Leyla ile mecnun sahnelendi
  • Müjdat Gezen Sanat Merkezi Bakırköy'de açıldı ...
  • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden Düşünen Şarkılar
< >