Güncel Politika Magazin Spor Sağlık Özel Haber Vİdeo Haber Yazarlar
MAKAM ODASINDA BÜYÜK SIR DAYAĞI
BURASI ÇOK ÖNEMLİ !
BAŞKAN YARDIMCISI RADARA YAKALANDI !
“ BULGARİSTAN”DA KEYİF ÇATMAYIN “

Bakırköy Belediyesinde Dayak Skandalı (3)

Tarih: 27.11.2016, 01:37 | GÜNCEL
Bakırköy Merkez Haber ekibi, Belediye Başkanlığı makamında yaşadığı iddia edilen dayak olayına son noktayı koyuyor . Bakırköy Merkez Haber ekibimizin elde ettiği delillere göre ( ifade , ses kaydı , görüntü kayıtları, ki; bu delillerin tamamı Bakırköy Cumhuriyet Savcılığına sunuldu) Bakırköy Belediye Başkanı Mahiyetinde çalışan Anıl Koç isimli çalışanını dövdü ,Olayın tanıkları da yalan ifade verdi , Nasıl mı ?

GERÇEKLER SES KASETİNDE TÜM ÇIPLAKLIĞIYLA ANLATILIYOR

Dayak olayının mağduru Anıl Koç ve olaya müdahil olan annesi Ülkü Koç Olayı soruşturan savcı Raif Bıkmaz”a ifade vermiş bunun yanı sıra delil olarak bir de ses kaseti vermişlerdi .  Ses kasetinde, Belediye Başkanı  Bülent Kerimoğlunun , Mağdur Anıl Koç”u dövdüğü itiraf edildiği gibi , Bülent Kerimoğlunun mağdurun annesi olan Ülkü Koçtan özür dilediği de detaylarıyla anlatılıyordu.

YALANCININ MUMU YATSIYA KADAR YANDI !

Sözkonusu ses kasetinde bu itirafları yapan kişi Yahya Göktaş isimli Meclis üyesi. Yahya  Göktaş Anne Ülkü Koç”a Belediye başkanının kendisinden özür dilemek için görüşmeye çağırdığını söyleyerek ikiliyi buluşturmuş kendisi de bu buluşmada üçüncü kişi olarak yer almıştı ve bu buluşmada Bülent Kerimoğlu , Mağdur Anıl Koç”un annesinden defalarca özür dilemiş, yaptığının hata olduğunu kabul etmişti , Anıl Koç”un kırılan burnuna estetik yapılması için tekliflerde bulunmuş , hatasını telafi etmek , edebilmek adına elinden ne geliyorsa yapacağını söylemişti , bu sözler   Yahya Göktaş isimli Meclis üyesinin anlatımlarıyla sabit olmasına rağmen Yahya Göktaş savcılık ifadesinde , Mağdur Ülkü Koç”un Belediye Başkanına Şantaj Yaptığını iddia ederek  Ülkü Koç aleyhine akla hayale gelmedik iddialarda bulunmuştu.

SES KASETİ  “ DELİL “ SAYILMADI

Velhasıl o ses kasetinde gerçekler tüm çıplaklığıyla anlatılıyordu fakat Savcılığa delil olarak sunulan  ses kaseti delil olarak kabul edilmemişti ,Kasetin çözümünü yapan ( Deşifre) bilirkişi raporuna göre  ses kasetindeki konuşmalar  ortam da ses fazla olduğu için “ net olarak duyulamıyor” du , bilirkişi raporu da doğru değildi çünkü sesler gayet iyi duyuluyor , ve çok net olarak anlaşılır haldeydi , öyle olmasa kasetin deşifresini ekibimizin yapması da mümkün olmazdı , hatırlatırsak tüm konuşmalar harf harf tarafımızdan deşifre edildi .   

 

BAŞKAN DA TANIKLAR DA YALAN İFADE VERDİ
Toparlayacak olursak ;  Bülent Kerimoğlu bir hata yaptığının farkındaydı  içine düştüğü çıkmazdan kurtulmak için yalan ifade vermiş,  Hem “O”  Hem de Yahya Göktaş isimli Meclis üyesi olan biteni gayet iyi bildiği halde gerçekleri çarpıtıp adaleti yanıltmışlardır .

Bülent Kerimoğlu Mahiyetinde çalışan Anıl Koç isimli Personeli tekme tokat dövmüş burnunu kırmış gözlerini morartmış , Anıl Koç Belediye başkanının  darbeleri sonucu hastanelik oluncaya kadar dövülmüştür,Adalet yanıltılsa da , bu gerçek , iki kere ikinin dört ettiği kadar doğrudur.  


Peki dayağın sebebi ne ? Belediye Başkanını bu denli öfkelendiren , gözünü karartan ne ?  

Bülent Kerimoğlu isimli belediye başkanı Niçin öfkeden çıldırdı ?

Bülent Kerimoğlu”nun duyulmasını istemediği SIRRI NE ?


Peki ;  Gazetemizin kurucusu Serdar Tay”a yapılan saldırı ile Anıl Koç”a dayak olayındaki ilişki nedir?

Gazetemizin kurucusu Serdar Tay için  “ÖLDÜRÜN “  emrini veren kim ?
 
Gazeteci Serdar Tay”ı öldürtmek için kapı kapı gezip TETİKÇİ arayan kim ?

Saldırı emrini veren , keşif yapan ve saldırıyı organize eden kim ?

Silahlı saldırganlar Gazetemiz kurucusu Serdar Tay”a niçin saldırdı ?

Serdar Tay”a yapılan kahpe saldırının azmettirici kim ya da kimler ?


Bülent Kerimoğlu”nun herkeslerden sakladığı SIR ve Gazetemiz kurucusu Serdar TAY”a yapılan saldırının detayları yazı dizimizde . . .

Resim Galeri
  • Yaratıcı Zihinler dur durak bilmiyor
  • Yaratıcı Zihinler geleceğin Bilim Adamlarını yetiştiriyor
  • Kerimoğlu toplantı yapan işçilere Rest çekti
  • Mecliste helalleşti sıra ilçe halkında
  • Şevval Sal , Kerimoğlu düeti
  • Kulaklarımızın pası silindi
  • Leyla ile mecnun sahnelendi
  • Müjdat Gezen Sanat Merkezi Bakırköy'de açıldı ...
  • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden Düşünen Şarkılar
< >