Güncel Politika Magazin Spor Sağlık Özel Haber Vİdeo Haber Yazarlar
ADALETİ YANILTTILAR
İSMAİL TAŞ HERKES İÇİN ADALET İSTİYOR !!
Bakırköy Belediyesinde Dayak Skandalı (3)
BAKIRKÖY”DE DAYAK SKANDALI (2)

AYNI SENARYO AYNI FİLM AYNI OYUNCULAR

Tarih: 03.03.2018, 01:43 | GÜNCEL
Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimle CHP Bakırköy İlçe Başkanlığı’na seçilen ve ilçe örgütü olarak son günlerde güzel çalışmalara da imza atan Selçuk Biber’i, Bakırköy siyasetini ve sosyal hayatını yakından takip eden ve kamu sorumluluğu taşıyan gazeteciler adına uyarıyoruz. Neden mi? Önce bir hatırlatma yapalım;

İÇİ BOŞ HABERLERLE ALGI OPERASYONU

2014 yılında seçilen Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu ile ilgili,

“ KOÇ GİBİ YOLSUZLUK” 

“BARONLAR KERİMOĞLU DEDİ ”

“BAKIRKÖYDE RÜŞVETİN TARİFESİ ”

“ KILIÇDAROĞLU”NU SARSACAK RÜŞVET BELGELERİ”

gibi bir çok yolsuzluk İddiası haberini Bakırköy gazetesi isimli internet sitesinin manşetinde görmüştük , Bu mesnetsiz iddialar manşetlerde yer bulduğunda  Dönemin CHP İlçe başkanı Sait Yücel”di . . Yücel bu haber ve iddialarla yıpratılmak isteniyor, zor durumda bırakılıyordu , Öyle de oldu …. . .

Sonrasında , Sait Yücel”den bayrağı devralan  CHP Bakırköy İlçe Başkanı Avukat Celal Sevinç olmuştu ve  İlçe başkanı Celal Sevinç”de malum internet sitesinin hışmına uğrayacaktı algı operasyonları hız kesmeden devam edecek bunun için de, 

“CHP REFERANSLI DOLANDIRICILIK ” Manşetiyle yayınlanan bir dolandırıcılık haberi gündeme gelecekti .  Dolandırıcının biri sahte belgelerle bir arsa satışı gerçekleştirmiş milyonlarca liralık vurgun yapmıştı,  Celal Sevinç ise bu kumpasın farkında bile değildi, isminin geçmesi  dolandırıcı olduğu iddia edilen kişinin avukatı olmasındandı ,  işte bu yüzden gazete manşetleriyle günlerce aleyhinde yazılar yazılmış hem CHP Bakırköy İlçe Başkanlığı , hem de ilçe başkanı Celal Sevinç ” Çamur at izi kalsın” mantığıyla yerden yere vurulmuştu. .

Mesnetsiz iddia ve haberlerle yıpratılan ilçe başkanları Belediye Başkanı Kerimoğlu karşısında etkisizleştirilmiş , itibarsızlaştırılmak istenmişti ve bunda da başarılı olunmuştu  , Zaten amaçlanan da buydu ..

İNTERNET SİTESİ SAHİBİNİN KIZKARDEŞİ BELEDİYE PERSONELİ OLDU

O İnternet sitesi , Manşetler atıyor , Bülent Kerimoğlu ellerini ovuşturuyordu o tarihlerde , ikili et ile tırnak gibi birbirlerinden ayrılmaz haldeydiler .. Bülent Kerimoğlu internet sitesi sahibinin kız kardeşini Bakırköy Belediyesinde apar topar  işe aldırarak birlikteliklerini pekiştireceklerdi.

Buraya kadar herşey istenildiği gibi gidiyordu , ancak hiç beklenmedik siyasi gelişmeler yaşanacak, CHP Bakırköy İlçe Başkanı değişecekti.

Bülent Kerimoğlu kendisine yakın ve hatta istediği gibi kumanda edeceği bir başkan arayışı içerisindeyken kendisine muhalif olanlar çoğunluktaydı ve  “Bakırköy”ü Bakırköylüler yönetecek” diyerek  aday olan Selçuk Biber’in etrafında birleşerek onu ilçe başkanı olarak seçmişlerdi .

Kazanmasındaki tek etken “Bakırköy”ü Bakırköylüler Yönetecek” demesiydi , onun gibi çok daha fazla bilgi ve beceriye sahip bir çok kişi var CHP’de ve aday olmayıp Biber’in etrafında toplanmışlardı , bölen değil, herkes birleşen oldu çünkü neredeyse tüm yönetim Kerimoğlu’na karşıydı.

Bülent Kerimoğlu hoşnut değildi elbet çünkü yeni yönetim , kendisinden haz etmiyordu ve bunu açık açık söylemekten de geri kalmıyorlardı . .

Peki ne yapılmalıydı ? Yeni İlçe başkanı Selçuk Biber için de itibarsızlaştırma operasyonu yapılsa hiç de fena olmaz iyi de olurdu . .

Öyle de oldu .

CHP İlçe başkanlarını zor durumda bırakacak haberler hazırlayan malum internet sitesi istikrarla  yine ,yeniden ve bir kez daha CHP Bakırköy İlçe Başkanlığını hedef alacaktı , yeni Kurban CHP Bakırköy İlçe Başkanı Selçuk Biber olmuştu …

“SELÇUK BİBER”E AİT İŞYERİ OTEL YAPILACAK”

 

Selçuk Biber”e ait bir işyerinin otel yapılacağından bahsediyordu bu site , Yok işyeri otel yapılacakmış da , Kerimoğlu partililerine göz yumuyormuş da vs gibi karalamalarla ve “unutma sen tüm Bakırköy’ün belediye başkanısın”  gibi belediye başkanına ayar vermelerle haber tamamlanıyor,  akıllarınca Selçuk Biber”i belediye başkanı Bülent Kerimoğlu karşısında itibarsızlaştıracak , etkisiz hale getirecek böylelikle başlattıkları algı operasyonunu tamamlayacaklar..

“Bakırköy”ü Bakırköylüler yönetecek” diyen ilçe başkanı ve ekibi hezimete uğratılacak Kerimoğlu muhaliflerinden kurtulacak ya da sindirecekti ..

Dikkat et Selçuk Biber!!! Biz bu filmi izlemiştik. Sakın filmin sonunda Bakırköylüleri ağlatma. Bu ilçenin günahı vebali senin boynuna sakın bunu unutma... İlçe başkanı seçilirken verdiğin sözleri unutma evet Bakırköy Bakırköylüler tarafından yönetilecek doğrusu da bu zaten ve buna önayak olman tüm Bakırköylülere namus borcundur ..

Malum sitede yazıldığı gibi işyeriniz varmış ve otel vs gibi bir şeyler planlıyormuşsunuz ve bu yasalara aykırı bir durummuş ama Belediye başkanı onay verirse de olması mümkünmüş . . Böyle bir talebiniz var mı sayın ilçe başkanı ? Niyetiniz bu yöndemidir yani yasa dışı işler yaptırmak mı niyetiniz ? O Malum sitede ima edilenler bunlar ..

Bakırköy”lü  vatandaşlar özellikle partinize oy veren seçmenler sizden açıklama bekliyor Sayın Selçuk Biber . . .

Biz bu filmi izlemiştik tekrar tekrar aynı senaryolarla ilçemizin günden güne eriyip gitmesine gönlümüz razı değil , Bu ilçenin günahı vebali senin boynuna sakın bunu unutma...

Bu arada Belediye Başkanı Sayın Bülent Kerimoğlu CHP İlçe Başkanı Selçuk Biber”e ait bu işyeri için belediye çalışanlarına talimat verdiniz mi?

Kıyak mı yapıyorsunuz Sayın Selçuk Biber”e ..Biz sormadık o malum site soruyor ..sahi gerçek mi tüm bunlar ?

 

Resim Galeri
  • Yaratıcı Zihinler dur durak bilmiyor
  • Yaratıcı Zihinler geleceğin Bilim Adamlarını yetiştiriyor
  • Kerimoğlu toplantı yapan işçilere Rest çekti
  • Mecliste helalleşti sıra ilçe halkında
  • Şevval Sal , Kerimoğlu düeti
  • Kulaklarımızın pası silindi
  • Leyla ile mecnun sahnelendi
  • Müjdat Gezen Sanat Merkezi Bakırköy'de açıldı ...
  • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden Düşünen Şarkılar
< >